טיפול בקשישים

תפריט
קטגוריות

מתן מספקת טיפול בקשישים ומוגבלים באופן מקצוע

במתן שירותי רווחה אנחנו מעניקים טיפול בקשישים וסיוע בצורה הטובה והאנושית ביותר, תוך הקשבה לצרכיהם הבסיסיים ונתינת עזרה חיונית ויומיומית בכל הרמות האפשריות.
[info]לבירור מושלם של כל הזכויות וכל השירותים שלנו אנא התקשרו עוד היום  050-6879343  או 09-7672345[/info]
 

חלוקת משימות במשפחה

כיום אנשים חיים יותר שנים מאי פעם, ומגיעים בקלות לגיל 70, ואפילו עוברים את גיל 80. עם זאת, הגוף בגילאים הללו מאבד חלק מהיכולות החשובות שלו, ומרבית הקשישים נזקקים יותר ויותר לעזרת הזולת. מסיבה זו, המשפחות צריכות להתגייס למשימה ולעזור למבוגרים בכל הדרוש על מנת להפוך את החיים שלהם לנוחים עד כמה שניתן.

 

אילו משימות איננו יכולים לבצע ללא איש מקצוע?

חלוקת המשימות במשפחה הינה עניין חשוב ביותר, מכיוון שכך ניתן לוודא שהאדם המבוגר יקבל את כל הדרוש לו. המשימות צריכות להתחלק בהתאם ליכולת הפיזית והנפשית, וכמובן גם בהתאם להשתייכות המינית של האוכלוסיה הבוגרת.טיפול בקשישים כחלק מהסיוע לזקוקים להשגחה צמודה
 
המקלחת, למשל ,היא משימה קשה מבחינה פיזית, ולכן עדיף שהגברים של המשפחה ייקחו אותה על עצמם. מצד שני, בני גיל הזהב רגישים לפרטיות שלהם, ובמצבים אלו כדאי ששתי נשים ידאגו למקלחת של בת משפחה מבוגרת.
 
הכוח הגופני חשוב במקרה זה בכדי למנוע נפילות מסוכנות. חלוקת המשימות צריכה להתבצע בהתאם ליכולת, לרצון ולזמינות של בני המשפחה, וכמובן תוך התייחסות למגורים של בני גיל הזהב.
אם הקשיש חי לבדו, אז חשוב לדאוג לנקות, לבשל ולעשות קניות עבורו. אפשר לקבוע תורנויות בין כל הילדים והנכדים כדי שהמשימות הללו לא יכבידו באופן מיוחד על אף אחד והאופן הקולקטיבי והתנאים של הטיפול בקשישים, יימשך ללא הפסקה בשיגרת החיים.
 

תפקידם של ילדי המשפחה

 
גם ילדי המשפחה יכולים וצריכים להשתתף בטיפול בבני המשפחה המבוגרים. הטיפול בקשישים גורם להם להרגיש מהי חשיבותה של המשפחה ושגם הם צריכים לתרום את חלקם בטיפול בקרובים הפחות חזקים.
 הילדים יכולים לצאת לטיול עם בני גיל הזהב או סתם לארח להם לחברה. במקרים בהם הקשיש לא יכול לאכול בעצמו, הם יכולים להאכיל אותו. מעבר לכל, הקשישים ישמחו לחברתם של ילדי המשפחה, וכך הילדים ישפרו את מצבם הנפשי של הקשישים.
 

פנייה למטפל סיעודי

 

פנייה למטפל סיעודי, טיפול בקשישים כחלק מהסיוע לזקוקים להשגחה צמודה

כמה שהמשפחה לא תהיה תומכת, וכמה שלא תרצה ליטול את כל המשימות של טיפול בקשיש על עצמה, הדבר לעיתים קרובות פשוט אינו מתאפשר מבחינה טכנית. הילדים לומדים, המבוגרים עובדים, ואף אחד לא נמצא מספיק שעות בבית. מסיבה זו, מרבית המשפחות פונות לסיוע של מטפל סיעודי.
 
 חשוב לציין, ששירותי טיפול בקשישים ממומן באופן חלקי על ידי הביטוח הלאומי, על ידי הקרן לניצולי שואה וכמובן על ידי חברות ביטוח פרטיות. לעיתים אנשים בוחרים לממן טיפול מכיסם הפרטי, והכול במטרה לספק לבני גיל הזהב של המשפחה את כל התנאי הנוחים ביותר.
 
חברת מתן שרותי רווחה מתמחה באיתור ובהשמה של מטפלים סיעודיים, בהתאם לצורך ולדרישה של לקוחותיה. אנו מספקים סיוע וייעוץ בכל התהליך הקשה של מציאת עובד מסייע, וקשובים לצרכים ולבעיות של לקוחותינו.
 
הידע והניסיון שלנו מאפשרים לנו להתאים את העובד הדרוש לכל לקוח ולקוח, כך שהתהליך עובר בקלות ובמהירות. 
מתן שירותי רווחה לקשישים
 
חברת מתן שירותי רווחה בע"מ מסייעת ומייעצת לכל מי שנאלץ להתחיל בתהליכי הכרה באדם כסיעודי.  
[info]לקבלת סיוע ומידע פנו עוד היום אל מתן שירותי רווחה-צלצלו עכשיו  09-7672345 ונשמח לעמוד לשירותכם[/info] 
 

צרו קשר ונעזור לכם בטיפול באנשים שחשובים לכם + תודה:)

תפריט נגישות

בואו נהיה בקשר

דרוש עזרה לקבלת מטפל/ת ?

רוצים לברר את הזכויות לקבלת טיפול סיעודי?

בואו נעבור לטלפון...

הצוות שלנו ישמח לעזור

מחפשים עבודה עם משמעות?

עובדים סוציאלים, מטפלים ומטפלות

בסביבה חמה ובתנאים מצויינים

השאירו כאן פרטים

וניצור קשר בהקדם

גם בעיתות שלום,
וגם מלחמה
אנחנו כאן בשבלכם

הסניפים פתוחים

קבוצת מתן

דגל ישראל

Looking for Purposeful Work?

We are Hiring!

Join Us!