ביטוח סיעודי

תפריט
קטגוריות

כל שצריך לדעת על ביטוח סיעודי בישראל

האם יש לכם הורים מבוגרים? 

זקוקים לייעוץ והכוונה  בנושא חוק סיעוד והקניית ביטוח סיעודי הולם?

מתן שירותי רווחה הניסיון שלנו עומד לרשותכם צלצלו

 6879343 – 050 / 7672345 – 09   

 
בחברת מתן אנו מבינים את כורח הנסיבות שאליהן נקלעתם ומזדהים איתכם. מאחר ואנו יודעים שעליכם לערוך מחקר מהיר של מידע בתחום. לפיכך, במיוחד בשבילכם תמצתנו את חוק הסיעוד וכל המשתמע מכך בכדי שנהיה מוגנים בעת הצורך.
 
חוק זה קובע שהאוכלוסייה המבוגרת בישראל, הזקוקה לעזרת הזולת בביצוע פעולות יומיומיות ושגרתיות או העלולה לסכן עצמה, זכאית לגמלה או להשגחה מהמוסד לביטוח לאומי.
 
הצוות של מתן שירותי רווח בעל ידע מקצועי רב בתחום וישמח להעניק לכם את מלוא המידע. תוכלו לקבל מהצוות שלנו ליווי צמוד ויחס אישי לאורך כל הדרך. חברי הצוות שלנו כוללים עובדים סוציאליים, בקרים מקצועיים, אחיות ומטפלות/ים בעלי תעודת הכשרה מתאימה.

אצלנו במתן שירותי רווחה בע"מ תקבלו:

  • צוות מקצועי בעל ותק וניסיון רב של למעלה מ-20 שנה.
  • רמת שירות העומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
  • התאמה למגזרים השונים: האוכלוסייה החרדית, האוכלוסייה הערבית/ דרוזית, תוך מתן שירות בשפות השונות (אנגלית, רוסית, יידיש, הונגרית וכו').
  • סניפים בפריסה ארצית רחבה.
ביטוח סיעודי מסייע בתקופות קשות
תוחלת החיים הממוצעת הולכת ומתארכת ונמצאת בעלייה מתמדת. עובדה זו גורמת למודעות לצרכיה של האוכלוסייה המבוגרת.
 
כדי  להבטיח את ביטחונה של אוכלוסייה רגישה זו חברת מתן שירותי רווחה בע"מ ממליצה על רכישת ביטוח סיעודי. למעשה, הוא מהווה מעין תוכנית חיסכון לימים בהם נקלעים לצורך של טיפול וסיוע.

ישנן שלוש אופציות לרכישת ביטוח סיעודי:

  • מביטוח לאומי.
  • מקופות החולים – ביטוחים אלה נמכרים בנפרד. מבוצע בתשלומים חודשיים עד למועד שבו האדם נזקק להם אם מצבו סיעודי. תוכנית זו דנה במצב הבריאותי של המבוטח, גילו, היקף התוכנית והסעיפים הכלולים ועוד לכל המבוטחים ניתנת אותה הפוליסה.
  • מחברות ביטוח – מדובר על פוליסה אישית לאדם אינדיבידואלי. הפוליסה דנה במצבו של הזקוק לטיפול, בסכום שהוא הפריש לנושא הטיפול, שקובעת בסופו של דבר את גובה הפרמיה, כמו גם עומק הטיפול שצריך, גיל וכו'.
זוג מבוגר-יושב מחובק על הדשא-ביטוח סיעודי במתן שרותי רווחה
יש לבדוק מול שלושת הגורמים את התנאים ולבדוק מה הכי מתאים לכם. חובת הסקר מוטלת עליכם לרמת הסעיפים הכלולים וכן למחירים השונים הכרוכים ברמת העזרה הנזקקת לקשיש/ה או לנכה.
 
 יש לשאול את השאלות הרבות הכרוכות בביטוח, כמו בכל פוליסה – מהי עלות החודשית של הפוליסה והאם שינוי בגיל משמע שינוי במחיר ?
 
  מהם התנאים והאם קיימים תנאים חריגים שהמבוטח איננו עומד בהם או שלא יעמוד בהם בעתיד? מהי תקופת האמתנה והאכשרה הכרוכים במתן תוקף לתשלומי הפרמיה?

לכן צריך משנה זהירות לפני שחותמים על ביטוח סיעודי שאמור לתת תוקף לעזרה סיעודית בעתיד. ראוי לקרוא את כל האותיות בכל הסעיפים כולל סעיפי משנה שלא נראים חשובים באותו רגע.
 
ראוי להתייעץ עם מי שמבינים במינוחים משפטיים או נפתלים וראוי לחשוב פעמיים לפני שחותמים על הסכם מחייב. 

אנו במתן נשמח לעמוד לשירותכם בכל רגע נתון שבו תזדקקו לנו, לייעץ ולעזור לכם בכל שלב ושלב.זאת לא רק העבודה שלנו, זו השאיפה שלנו והרצון לעזור ולסייע לכם במצוקה שנקלעתם אליה.

 
כבעלי ניסיון רב יודעים אנו את הקושי שלכם בתקופה זו ואנו מעוניינים לעמוד לצדכם ולהוות לכם משענת של נחת על מנת ששביעות הרצון שלכם תהיה גבוהה ותגבר בכם תחושת הביטחון. עליכם לנחות אל קרקע המציאות כשאתם בידיים בטוחות באמת. 

במידה והוריכם נמצאו מתאימים וזכאים לקבל גמלת סיעוד לפי חוק הסיעוד, חברת מתן שירותי בע"מ תדאג לשלוח אל הוריכם המבוגרים מטפל שיסייע לו בביצוע פעולות יומיומיות בבית האבות, בדיור המוגן או בביתו הפרטי ובמידת הצורך גם תסייע בניהול משק הבית.
 
הצוות שלנו כולל עובדים מיומנים המתמחים בטיפול בקשישים. העובדים שלנו ידריכו, ייעצו וילוו הן את הקשיש המטופל והן את כול בני משפחתו. לעומתם, המטפלים והמטפלות שמועסקים על ידינו עברו קורסים, השתלמויות שהכשירו אותם והקנו להם מיומנויות וידע רב לטיפול הולם בקשיש.

לפרטים נוספים בנושא חוק הסיעוד
צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

צרו קשר ונעזור לכם בטיפול באנשים שחשובים לכם + תודה:)

תפריט נגישות

בואו נהיה בקשר

דרוש עזרה לקבלת מטפל/ת ?

רוצים לברר את הזכויות לקבלת טיפול סיעודי?

בואו נעבור לטלפון...

הצוות שלנו ישמח לעזור

מחפשים עבודה עם משמעות?

עובדים סוציאלים, מטפלים ומטפלות

בסביבה חמה ובתנאים מצויינים

השאירו כאן פרטים

וניצור קשר בהקדם

גם בעיתות שלום,
וגם מלחמה
אנחנו כאן בשבלכם

הסניפים פתוחים

קבוצת מתן

דגל ישראל

Looking for Purposeful Work?

We are Hiring!

Join Us!